Odbornost, profesionalita a realistická očekávání jsou předpoklad spokojenosti každého pacienta

 

 

 

Jmenuji se MUDr. Radek Lhotský a jsem atestovaný plastický chirurg s licencí České lékařské komory pro výkon praxe v oboru plastické chirurgie.

Plastické chirurgii se věnuji od roku 2008. V roce 2013 jsem ukončil vzdělávání v oboru atestací z plastické chirurgie. Od roku 2010 pracuji v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou, provozuji praxi v Trutnově a operuji také na klinikách plastické chirurgie v Mladé Boleslavi a Praze.

V rámci své praxe se specializuji na estetickou plastickou chirurgii, rekonstrukce prsou po operacích rakoviny a dále chirurgii ruky.

Nejvíce mě zajímá úprava ženského poprsí ve všech variantách (augmentace, zmenšení prsou, modelace tvaru prsou). Další oblastí mého zájmu je přenos vlastního tuku pacienta, ať už v rámci rekonstrukčních výkonů kdekoliv na těle, tak v rámci estetické chirurgie – přenosy do oblasti obličeje, rukou a zejména zvětšení prsou vlastním tukem. V oblasti obličeje je mou zálibou operace dolních i horních očních víček a méně invazivní výkony redukující vrásky, jako je aplikace výplní kyseliny hyaluronovou nebo botulotoxinu. Často také pomáhám vyřešit svým pacientům estetické nedokonalosti těla pomocí plastické operace břicha, liposukce, labioplastikygynekomastie nebo i modelace těla po radikálním zhubnutí.

Cílem mé práce je dosažení co nejpřirozenějšího a funkčního výsledku každé operace a maximální spokojenosti mých pacientů.

 

Rád se s vámi o své znalosti a zkušenosti podělím při osobní konzultaci.

 

MUDr. Radek Lhotský

 

Nejnovější recenze

 

Jana M.

Botulotoxin, Modelace prsou, Zvětšení prsou

U pana dr. Lhotského jsem byla na operaci zvětšení prsou s modelací ve Vysokém nad Jizerou a pravidelně k němu jezdím i na botox. S výsledky Číst dál


Zdroj: Google

Jakalm

Labioplastika

U pana doktora jsem podstoupila Labioplastiku v lokální anestezii v ambulanci v Trutnově před 6 měsíci. Pan doktor odvedl skvělou práci, byl moc pečlivý a Číst dál


zdroj: Estheticon.cz

Pavlína

Zvětšení prsou

U pana doktora Lhotského jsem absolvovala augmentaci prsou. Pan doktor je velmi citlivý, empatický člověk a odborník na svém místě. Je evidentní, že svou Číst dál


zdroj: Osobní doporučení